Dnes jsme uzavřeli soutěž Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu 2023. Na posledním závodě se sešlo 70 mladých atletů z přípravky a minipřípravky a bojovali na 50 m, v přeskocích přes švihadlo, vrhu koulí a hodu na cíl.
VíceDnes jsme uzavřeli soutěž Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu 2023. Na posledním závodě se sešlo 70 mladých atletů z přípravky a minipřípravky a bojovali na 50 m, v přeskocích přes švihadlo, vrhu koulí a hodu na cíl.
VíceVe Lhotce proběhl 18.ročník Běhu okolo Královy hory. Na náročné, kopcovité trati dlouhé 16,5 km se sešla čtyřicítka běžců a nejlépe si z náročnou tratí poradili veteráni. Vítězem se stal Mariusz Miszkiewicz z Polska za 1:01:52 hod.
VíceV pěkném lesním prostředí se konal v Třebíči již 73.ročník chodeckého závodu Okolo Máchova jezírka. Závod proběhl zcela v režii našich chodců. V úvodu se šly 3 km, kde mladší žákyně vyhrála Verča Zvonková 17:48 min. před Adélkou Krasulovou, která si výrazně vylepšila osobák na 17:53 min.
VíceČtyřicet pět atletů vyrazilo na krátké soustředění do Vysokých Tater. Čeká na ně sice něco málo běhání, ale hlavně turistika a nějaké to povídání o atletice. Prostě pohodové posezónní nabírání kondice a stmelování kolektivu :-)
VíceNa našem stadiónu jsme pořádali mezinárodní závody v rámci Euroregionu. Na startu se sešlo mladší a starší žactvo Polska, Slovenska a Česka a rozdalo si to v bězích na 60, 300, 800 m, v dálce, výšce, míčku, kouli a štafetě 4x300 m.
VíceV Trnavě se konalo mezistátní pětiutkání žactva Česko-Slovensko-Slovinsko-Chorvatsko-Maďarsko. V chůzi na 3000 m byla nominovaná čerstvá mistryně ČR Eliška Říhová, která se však pro nemoc musela umluvit. Nahradila ji bronzová z letošního šampionátu Viky Vaňková. A Viky nahradila Elišku skvěle!
VíceVe čtvrtečním odpoledni patřil náš stadión přípravkám. Pořádali jsme finálový závod Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Za příjemného počasí svádělo velké souboje v pěti disciplínách 330 atletů z 8 oddílů kraje. A naši si vedli přímo fantasticky!
VíceZa slunečného počasí se na 47. ročník Slezanské hodinovky přišlo proběhnout 217 běžců. Jako první přišli na řadu nejmenší děti a čekalo na ně 400 m. Z vítězství se mezi kluky radoval Jakub Balaš, minipřípravku na stejné trati ovládla Adélka Petrovská. Na ostatní čekalo již 12 minut.
VíceSkvěle si vedli naši chodci na Mistrovství České republiky žactva! Zlato, bronz, dvě pátá, sedmé a desáté místo a prakticky všichni na hranici svých osobních výkonů! K tomu není co dodat - snad jen byla to fantazie!! Mistryní ČR v chůzi na 3000 m se stala Eliška Říhová 16:33.64 min.
VíceNeděle patřila na našem stadiónu mladým atletům při finále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva. Organizačně vše klapalo a velice dobře si vedly oba naše týmy. Jak holky, tak kluci skončili na výborném 7.místě a padla spousta osobních rekordů. Začneme děvčaty.
VíceNa příkopě 1159, 738 01 Frýdek-Místek
IČ: 00495824
č.účtu: 150504124/0300